نوش جان

خوراک قارچ فوری

khorak gharch fori خوراک قارچ فوری
چاپ دستور تهیه
خوراک قارچ فوری
این خوراک بسیار ساده و لذیذ می‌تواند یک پیش‌غذا یا غذای اصلی سریع برای شما باشد. خوراک با قارچ فراوان، پیاز، فلفل و خامه تهیه شده و مزه قارچ تفت داده شده و خامه و شیرینی پیاز در آن به هم می آمیزد. این خوراک را می‌توانید روی نان باگت ورقه‌ای قرار دهید و به صورت بروسکتا میل کنید.
khorak gharch fori خوراک قارچ فوری
وعده ها
مواد اولیه
وعده ها
مواد اولیه
khorak gharch fori خوراک قارچ فوری
دستورالعمل ها
 1. قارچ ها را پس از شستن ورقه ای خرد کنید و با یک سوم کره و تمام آب لیمو در ماهی تابه با حرارت بالا تفت دهید تا آب آن جمع شود
 2. باقیمانده کره در یک ماهی تابه دیگر آّب کنید. به آن سیر و پیاز را اضافه کنید. تفت دهید تا پیاز سبک شود و رنگ آن کمی طلایی شود.
 3. آرد را به پیاز اضافه کنید و حدود پنج دقیقه روی حرارت کم تفت دهید. سپس فلفل ورقه خرد شده، نمک و فلفل را اضافه کنید. تفت دهید و درب ماهی تابه را ببندید بگذارید به اندازه دو سه دقیقه دیگر مواد بپزند.
 4. به مخلوط پیاز و آرد، خامه را اضافه کنید. روی حرارت بسیار کم، مواد را در حالی که هم می زنید اجازه می دهید به مدت 5 دقیقه بپزند.
 5. مخلوط قارچ را به سایر مواد اضافه کنید. به اندازه دو تا سه دقیقه هم بزنید و سرو کنید. روی خوراک قارچ را با جعفری خرد شده تزئین نمایید.
این دستورغذا را منتشرکنید

خوراک قارچ فوری، غذایی بسیار لذیذ و دلچسب است. اصولا هر غذایی که در آن قارچ با کره تفت خرده شده داشته باشد می‌تواند بسیار خوش طعم باشد. این خوراک همراه با پیاز و خامه می تواند به عنوان پیش غذا و یا غذای اصلی میل شود.
طرز تهیه خوراک قارچ فوری را می توانید در ویدئوی زیر مشاهده فرمایید. نوش جان!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 Comment

 1. morvarid

  2018-04-18 at 11:11 ق.ظ

  من الان یاد گرفتم. میخوام درست کنم

  Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Food Blog Theme from Nimbus
Powered by WordPress

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: