نوش جان

ناگت مرغ

naget morgh ناگت مرغ
چاپ دستور تهیه
ناگت مرغ
ناگت مرغ یک غذا و یا اسنک‌ بسیار خوشمزه است. ناگت را می‌توانید به عنوان یک شام هیجان انگیز و یا به عنوان اسنک در یک مهمانی همراه با دوستانتان میل کنید. ناگت مرغی که برای شما تدارک دیده‌ایم با گوشت چرخ‌کرده‌ی مرغ تهیه می‌شود. گوشت چرخ‌کرده در داخل مخلوطی از آرد سوخاری و پفک نمکی غلتانده و سپس سرخ می‌شود. پفک نمکی نه تنها به این ناگت‌ها رنگ زیبایی می‌دهد بلکی نمک و پنیر آن طعم خوبی نیز به ناگت می‌بخشد.
naget morgh ناگت مرغ
وعده ها
مواد اولیه
وعده ها
مواد اولیه
naget morgh ناگت مرغ
دستورالعمل ها
  1. پیاز را رنده کنید و آب آن را بگیرید.
  2. پفک نمکی را آسیاب کنید تا پودر شود.
  3. مرغ چرخ شده و پیاز رنده شده و سیر و نمک و فلفل و پنیر و سس خردل را وارد دستگاه غذاساز کنید و مخلوط کنید تا مواد به شکل خمیر یک دست شود.
  4. در یک ظرف مناسب روغن بریزید و روی حرارت کم بگذارید تا داغ شود.
  5. آرد سوخاری و پودر پفک نمکی را با هم مخلوط کنید و روی یک سطح به صخامت یک سانت پخش کنید. سپس خمیر مرغ را روی مخلوط آرد قرار دهید و به ضخامت یک سانت پهن کنید. سطح خمیر را هم از مخلوط آرد و پفک بریزید و بپوشانید. ناگت را قالب بزنید و داخل روغن داغ بیاندازید و مرتب زیر و رو کنید تا ناگت‌ها طلایی شود.
این دستورغذا را منتشرکنید

این ناگت‌‌های مرغ خوشمزه همراه با گوشت چرخ‌کرده مرغ تهیه می‌شوند، سپس در مخلوط آرد سوخاری و پفک نمکی غلط داده می‌شوند و سرخ می‌شوند تا طلایی شوند. طرز تهیه ناگت مرغ را می‌توانید در ویدئوی زیر مشاهده فرمایید. نوش جان!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Food Blog Theme from Nimbus
Powered by WordPress

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: